Projektováním u nás obvykle celá práce začíná. Projekt je nezbytný plán pro samotnou realizaci. Podle našich projektů si budete moci zahradu zbudovat sami nebo ji svěřit našemu týmu realizátorů, kteří ji vytvoří za Vás.

 

Studie zahrady

Studie řeší prostor komplexně, rozčleňuje jej na jednotlivé účelové plochy, řeší vzájemné propojení těchto celků a rozmístění soliterních dřevin, záhonů a dalších ploch. Ve studii si ujasníme Vaši představu o budoucím využití zahrady.

Projekt zahrady

Projekt navazuje na studii. Zpracovává dopodrobna jednotlivé plochy a řeší jejich technické provedení. Jde do hloubky i při výběru rostlin, uvádí jejich konkrétní taxony, jeho součástí je i cenový rozpočet na realizaci zahrady a technická zpráva.

Proč chci Projekt 

Vím, jak má moje zahrada vypadat, a proto žádný projekt nepotřebuji. Ale co když si založím zahradu a na konci celého toho snažení zjistím, že je něco špatně? Když se vyskytnou chyby, těžko se  pak opravují. Cílem takového projektu je, abychom tyto věci odhalili ještě předtím, než se do samotného zakládání zahrady pustíme. Dobře založená zahrada pak přináší užitek a následné péče je mnohem méně, než u špatně založené zahrady. Je to takový stavební plán celé zahrady. Dům bez plánu nepostavíte a to stejné platí i u zahrady, jelikož je to také nemalá investice.

Vizualizace a animace

Vizualizace a animace poslouží k lepšímu prostorovému dojmu. S našimi vizualizacemi si zahradu budete moci prohlédnout a s animací zahradou projít ještě dříve, než na ni vjede první technika.

Jste jedni z těch, které nějaký plánek na papíře nedokáže spolehlivě informovat o tom, jak ta zahrada bude vlastně vypadat? Máme pro vás řešení. Vaši novou zahradu vám vytvoříme ve 3D podobě. Jak to může vypadat, se můžete přesvědčit sami:

Vizualizace

Máte již hotový projekt od zahradního architekta a půdorysný plánek Vám pro představu nestačí?

Zadejte zpracování vizualizace nám a my Vám podle osazovacího plánu budoucí zahradu vymodelujeme. Naše vizualizace Vám zprostředkují pohledy do zahrady z jakýchkoli úhlů. To Vám umožní si o budoucí zahradě udělat dokonalou představu ještě před započetím realizačních prací.

Projekt skloubený s vizualizací

Kombinací 2D a 3D výstupu dostane projekt nový rozměr a bude uživatelsky lépe čitelný. Doplnění půdorysného schématu o vizualizaci přispívá k přesnějšímu prostorovému dojmu a to platí hlavně u menších zákoutí nebo složitějších terénů v zahradě. Výsledná kombinace pak může vypadat takto:

Animace

Obrázky to u nás ovšem nekončí. Z každého projektu Vám můžeme vytvořit zajímavý videoprůlet, kde se rostliny hýbou ve větru, voda teče a slunce zapadá za obzor. Uvidíte, jak se stíny pohybují během dne na Vaší zahradě. V noci zase můžeme zahradu rozzářit umělými světly, jejichž umístění v zahradě si můžete libovolně zvolit.

Podívejte se na ukázku, jak mohou tyto animace vypadat: